Вы находитесь здесь: Главная > Культура > 5 книжок про психологію, на які варто звернути увагу

5 книжок про психологію, на які варто звернути увагу

Нe дaрмa кaжуть, щo, якщo ви змінилися після прoчитaння книжки, цe xoрoшa книжкa. Якщo ні – дaрмa витрaтили чaс. З цією думкoю мoжнa спeрeчaтися нeскінчeннo дoвгo, aлe ми знaємo oднe: якщo у вaс є питaння, aлe зaдaти їx фaxівцeві ви пoки щo нe гoтoві, нa дoпoмoгу зaвжди приxoдять книжки. Рaзoм з видaвництвoм Vivat ми склaли в (видах вaс дoбірку книг, щo мaють пeвну oсвітню цінність і зaкликaють відкрити їx тoчнo нe oдин рaз, тaк як їм є щo скaзaти.

Дeніeл Ґoулмaн «Eмoційний інтeлeкт у бізнeсі»

Бeстсeлeр Дeніeлa Ґoулмaнa «Eмoційний інтелект» здійснив революцію в психології. У другій книжці ради емоційний інтелект автор этих строк аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі як окремого працівника, (на)столь(ко) і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у до скорой встречи-якій галузі. Сверху конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички та здатність працювати в команді – тобто емоційний інтелект – впливають получи успіх у житті та бізнесі. Получи думку автора, це важливіше вслед за IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, ведь вагоміші ці навички. Ґоулман наголошує держи тому, що всі ми маємо потенціал про розвитку емоційного інтелекту возьми будь-якому етапі нашої кресловина’єри, а також дає рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

Маріанна Павер «Допоможіть! Чи дійсно книжки насчет саморозвиток здатні змінити життя»

Усі книжки з саморозвитку обіцяють «щасливе щастя», але маловыгодный всі вони діють та підходять кожному. Щоб інші довго малограмотный витрачали час возьми пошук дієвих методик, журналістка Маріанна Павер перевірила 12 найпопулярніших мотиваційних книжок нате власному досвіді. Тим більше що бери момент початку такого експерименту їй це було конче необхідно: авторка була в депресії, в боргах і зачасто випивала. Та вирішила, що книжки зможуть витягти її з цього стану. Протягом року Маріанна досліджувала, чи корисними к неї виявилися поради відомих коучів і тренерів, підсумовуючи свої переживання та розповідаючи насчет можливі труднощі. Таким чином, ця книжонка дозволить поглянути, наскільки фактически стати краще, наслідуючи вже традиційні моделі поведінки, та допоможе читачеві зекономити минута і кошти, показавши квинтэссенция відразу цілої низки інших книжок.

Мішель Одуль «Розкажи, що болить, і я розповім чому»

Психічні процеси впливають і бери фізичний стан організму. Линия чому причиною раптового болю в коліні може бути приставки не- просто вивих, а негаразди у ваших стосунках з близькими, а алергія, раптова ликвидус, запалення, пухлини можуть повідомляти насчет щось значно більше. Ткомедиограф цієї книжки спробує вы ці повідомлення розшифрувати. Вивчаючи східну медицину протягом понад 20 років, Мішель Одуль зрозумів: наше тіло справді сигналізує для проблеми, і доказом цього є зв’язок між емоційним та психічним напруженням і конкретними захворюваннями. Розв’язуючи власні проблеми, ми можемо подолати адью-який біль, повернути здравствуй’я та віднайти щастя в житті.

Стефан М. Мардикс «Пасткологія: 7 хитрощів интересах досягнення успіху в житті»

«Пасткологія…» – цінний практичний посібник із подолання семи перешкод, з якими люд стикаються щодня. (тутовое ви знайдете перевірені подчас поради та розповідь для особистий досвід авторів щодо шлюбних стосунків, фінансів, кресловина’єри й навчання. Прониклива і легка, ця книжечка не містить беззмістовних настанов. Натомість ці життєві уроки – потужний заклик до самого дії для всіх, хто повсякчас потрапляє в пастки. Ви дізнаєтесь, як знаходити прості рішення у складних обставинах, і щонайголовніше – навчитесь більше ніколи маловыгодный потрапляти в пастки. А ще допоможете близьким, для яких дбаєте, вчиняти неведомо зачем само.

Девід Дж. Шварц «Мистецтво досягати бажаного»

Краще розуміння власної мотивації дає можливість визначити, як спроєктувати життя где-то, щоби воно из этого следует приємнішим і довершеним. Потасовка то спорт, бізнес, політика, акторство, письменництво, освіта тощо – підґрунтям успіху в всего доброго-якій справі є побуждение досягати бажаного. Провідний експерт і професор з питань мотивації Девід Шварц розповідає, як заробити більше грошей, мати значний вплив і стати щасливішим, позитивно сприймаючи життя та творчо його плануючи. Сочинитель розкрив у цій книжці власну формулу успіху, сиречь методи, якими він поділився, обов’язково допоможуть більше продавати, краще керувати, підвищити прибуток і – найголовніше – віднайти щастя.

Комментарии закрыты.