Вы находитесь здесь: Главная > Культура > 5 легких серіалів, які покращать настрій і допоможуть відволіктись від буденності

5 легких серіалів, які покращать настрій і допоможуть відволіктись від буденності

Ми знaємo, як ви oбoжнюєтe триллeри, дeтeктиви тa зaплутaні істoрії. які змушують пoлaмaти гoлoву нaд рoзгaдкoю. Oднaк цьoгo вeчoрa прoпoнуємo вaм відпoчити і тілoм, і душeю — рaзoм із oдним з цих легких та веселих серіалів, що согласно правилам піднімуть настрій та налаштують получи и распишись позитив.

Юна (Younger)

Cеріал від творця «Сексу і міста» Даррена Стара, який розповідає нам історію нещодавно розлученої 40-річної Лайзи. Прагнучи отримати роботу мрії та зіштовхнувшись з ейджизмом, головна героїня видає себя за 26-річну та починає нове життя.

Шиттс-Крік (Schitt`s Creek)

Після того, як бізнес мільярдера Джонні Роуза зазнає краху, целое його сімейство змушене переїхати жити в невелике містечко Шиттс-Крік, яке він придбав кілька років тому заради розваги.

Жирним шрифтом (The Bold Type)

У центрі сюжету — подруги Джейн, Кет та Саттон, які працюють у редакції жіночого журналу «Скарлет». Впродовж всього серіалу глядачі спостерігатимуть получи їхнім життям в Нью-Йорку, пошуками себя, любовними пригодами, закуліссям роботи у глянці і без- тільки. 

Кремнієва вади (Silicon Valley)

Американський комедійний телесеріал ради життя шести молодих програмістів із Достоинство-Франциско, які намагаються розпочати свій власний бізнес у Кремнієвій долині.

Сучасне кохання (Modern Love)

Серіал-антологія, заснований получи реальних історіях кохання в усіх його проявах, опублікованих у колонці The New York Times. В ролях: Енн Хетевей, Енді Гарсія, Ендрю Скотт, Джулія Гарнер, Олівія Кук, Дев Патель. 

Комментарии закрыты.