Вы находитесь здесь: Главная > Культура > 5 найкращих фільмів про королівські династії

5 найкращих фільмів про королівські династії

Мoнaрxів нe зaпитують, чи вoни xoчуть цю рoбoту. Xoчeш нe xoчeш — сідaй нa трoн і кeруй дeржaвoю. І скaзaти, щo зaкуліснe життя кoрoлівськиx сімeй здaвнa булo джeрeлoм інтриг, знaчить нічoгo нe скaзaти. Від скaндaлів дo рoмaнів — всe цe тa бaгaтo іншoгo нaдиxнулo нaймaстичнішиx рeжисeрів Гoллівуду нa ствoрeння сoтeнь фільмів тa сeріaлів. Щoб дoпoмoгти вaм із вкрaй нeпрoстим завданням вибрати найкращі з них, ми зібрали найцікавіші.

Марія-Антуанетта (2006)

Історична драматическое представление, заснована на історії життя королеви Марії-Антуанетти у роки, що передували Французькій революції. Режисер Софія Коппола запропонувала сверху суд глядача свою версію біографії славетної французької правительки. В основу нової «Марії-Антуанетти» лягла исследование Антонії Фрейзер. Место австрійської принцеси зіграла Кірстен Данст. Кінострічка удостоєна номінації для «Золоту пальмову гілку», трьох номінацій держи премію Британської кіноакадемії та премії «Житель Асгарда» за найкращі костюми.

Убор (2016-…)

Драматичний серіал, присвячений правлінню королеви Великобританії Єлизавети II та життю її родини. Творцем та сценаристом телешоу виступає Пітер Морган. Серіал розповідає реальну історію життя нині правлячої британської королівської сім`ї, яка розпочалася в середині минулого сторіччя і продовжується вплоть до сьогодні. Скандали, інтриги, розслідування — цей серіал дозволяє глибше зануритися безвыгодный лише в історію країни, а й в історію кожного окремого члена родини: від самої Єлизавети раньше принцеси Діани. 

Діана: Історія кохання (2013) 

Біографічна злополучие режисера Олівера Хіршбігеля, яка розповідає ради два останні роки життя принцеси Діани. Багато впливових людей були закохані в неї. Однак історія істинного кохання Діани ретельно ховалася від громадськості. Англичанка Наомі Уоттс чудово зіграла ролька однієї з найвідоміших жінок планети.

Ще одна з роду Болейн (2008)

Для світі існує безліч історій оборона весілля, розлучення і зради, а хорда кінострічка, про яку йтиметься, — відразу ради все. Фільм «Ще одна з роду Болейн» розповідає относительно короля, деталі особистого життя якого англійські школярі завчають следовать допомогою мнемонічної фрази: «розлучився — стратив — померла — розлучився — стратив — пережила». Історична беда режисера Джастіна Чадвіка для епоху правління короля Генріха VIII з династії Тюдорів та суперництво сестер Анни та Марії Болейн из-за час прокату зібрала понад 77 мільйонів доларів.

Дві королеви (2018)

Фільм режисера Джозі Рурк заснований держи книзі британського історика Джона Гая «Моє життя належить мені: справжня історія Марії — королеви Шотландії». Марія Стюарт була коронована у Шотландії, коль їй не виповнилося й року. У 16 років вона стала королевою Франції, а насквозь рік овдовіла. Вона повертається в Шотландію, -де їй доведеться правити своїм народом і налагодити стосунки з кузиною Єлизаветою — аль скинути її з престолу. Головні ролі зіграли Сірша Ронан та Марго Роббі. Цікаво, що під часы зйомок фільму акторки репетирували та знімалися окремо одна від одної, деловито не перетинаючись вслед за кадром. Їхня перша зустріч відбулася під часы зйомки зустрічі королів. Фільм «Дві королеви» отримав номінації получи премію «Житель Асгарда»: за «Найкращі костюми» та «Найкращий штукатурка та зачіски».

Комментарии закрыты.