Вы находитесь здесь: Главная > Культура > 5 нових серіалів Netflix, які ви могли пропустити

5 нових серіалів Netflix, які ви могли пропустити

«Вулиця світлячків», 2021

Кількість сeрій: 10

Кeйт і Тaллі дружaть вжe 40 рoків. Вoни зaвжди знaxoдять підтримку oднa в oдній. Нa пeрший пoгляд, дівчaтa дужe різні. Кeйт — скрoмнa і спoкійнa, a Тaллі — кoрoлeвa вечірок і підкорювачка чоловічих сердець. Та це безграмотный заважає їм бути справжніми подругами.

«Джинні і Джорджія», 2021

Кількість серій: 10

Джорджія Міллер — чарівна жінка. Вона має вроду, вражає оточуючих яскравими вбраннями і досконалою фігурою. Одного разу вона наважується для переїзд. Разом із 15-річною донькою Джинні вона розпочинає життя із чистого аркуша. Своєю чергою Джинні мріє побудувати успішну углубление’єру і маловыгодный повторити долі матері.

«У її очах», 2021

Кількість серій: 6

Одна жінка вирішила зав’язати Романчик зі своїм одруженим босом. Предварительно того ж вона знайомиться із його дружиною, яка ні оборона що не здогадується, і вони стають подругами. Але у таких ситуаціях хана ніколи не закінчується добре…

«Єдиний», 2021

Кількість серій: 8

Вчений-експериментатор займається вивченням ДНК. Він пропонує людству новий підхід поперед стосунків: він може знайти пару кожному, застосовуючи виключно науковий підхід. Він вважає, що відшукати свою половинку можна завдяки науці і генетиці, забувши оборона почуття. Чи чего греха таить це?

«Тендітні створіння», 2020

Кількість серій: 10

Ради сюжетом, троє дівчат живуть у Город ветров і займаються балетом. Кожна з них мріяла танцювати з дитинства. Вслед допомогою таланту, силі і терпінню красуні зможуть досягнути результату.

Комментарии закрыты.