Вы находитесь здесь: Главная > Культура > Ідеальне побачення: куди піти 14 лютого у Києві

Ідеальне побачення: куди піти 14 лютого у Києві

Циркoвe шoу СНИ

Нoвий зооцирк Інші зрoбив тe, чoгo рaнішe нe рoбив ніxтo, — oб’єднaли циркoві жaнри, xoрeoгрaфію, тeaтр, інтeрaктивні дeкoрaції, нaднoву відeoгрaфію, щoб рoзкaзaти нaдиxaючу істoрію прo кoжнoгo з нaс, якa пeрeкoнує: ти можеш більше, думати ширше, твоє тіло здатне держи все. Еквілібристика, жонглювання, повітряна гімнастика, пластична вольтижировка, сучасний танець сплітаються у візерунок неймовірної краси, який приставки не- можна передати словами і неможливо забути.

Імерсивна вистава STEREO

Ви з партнером приходите получи стадіон (НСК «Олімпійський», «Пролог. Ant. финиш» або «Спартакушка»), отримуєте дві маза навушників і стаєте учасниками «марафону». Под версту) сама вирішує, що робити, а що ні, що вважати метафорою й художнім засобом, а що — реальністю. Як обіцяють автори STEREO, протягом 60 хвилин вистави, у якій зібрано інтимний досвід різних муть та авторські роздуми від творців, ви станете ближчими, зміните погляди нате стосунки та в себе.

Поетичний вечір з Ваньою Якімовим «Оборона любов»

Поетичні вечори з Ваньою Якімовим стали традицією в (видах столичних романтиків. Цього разу він читатиме вірші лише насчет кохання у супроводі джазмена Олексія Когана та Jazz in Kiev Band. 

Гемера Закоханих під Зоряним небом Київського Планетарію

Захоплива подорож вплоть до найзагадковіших сузір’їв Всесвіту під одним з найбільших у Європі куполів у форматі 360. Казкове побачення під яскравими зорями відбудеться вслед будь-якої погоди, а неземна хвиля кохання накриє кожного та подарує неймовірні враження!

Чарівний вечір з класикою

Музичні шедеври від найвідоміших світових композиторів. Романтичну святкову атмосферу допоможе втілити Вотан із найбільш висококласних українських камерних колективів – Національний оркестр солістів «Київська камерата» під керівництвом лауреата Премії ім. Шевченка, народного артиста України Валерія Матюхіна.

Комментарии закрыты.