Вы находитесь здесь: Главная > Статьи > Jerry Hail подает в суд на певца из-за его трека

Jerry Hail подает в суд на певца из-за его трека

Фoтo: instagram.com/thejerryheil

Испoлнитeль зaписaл трeк пoд нaзвaниeм “Нe Янa”, a в тeкстe испoльзoвaл слoвoсoчeтaниe сeксуaльнoгo xaрaктeрa пo oтнoшeнию к aртисткe.

Пeвицa Jerry Hail сooбщилa o тoм, чтo пoдaeт в суд нa испoлнитeля FAYNYY. Oб этoм oнa сooбщилa нa свoeй странице в Instagram.

Певица Яна Шэмаева сообщила, что намерена подать иск из-за провокационной песни исполнителя под названием Не Яна. В тексте присутствуют слова “трахнуть JH”. Артистка некоторое время игнорировала трек, но автор песни сообщил, что напишет подобные тексты, если Jerry Hail не отреагирует.

После появления реакции Jerry Hail, FAYNYY записал ролик, в котором предложил заменить неуместные высказывание на слова “поцеловать JH”.

Певица подчеркнула, что не осуждает артиста за желание “хайповать”, но ей не нравиться использование женской сексуальности для хайпа. По мнению певицы она не обижена на исполнительная, но для нее важно, чтобы “социум перестал считать, что говорить так с незнакомой девушкой – это ок!”.

 

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я ПОДАЮ СУДОВИЙ ПОЗОВ⚡️ . Ніколи не була конфліктною — і от знову😬 Як я і писала, трек з приспівом «трахнути JH» я благополучно ігнорувала, поки мене не почали запалювати інфою про нього. Але цього для хайпу було мало, тому виконавець вирішив поставити його на рекламу! Що далі? Хлопець написав в сторіз, що якщо я не відреагую, він напише ще таких чудесних тречків! Але що сталося після моєї реакції? Чувак зняв відео, де каже, що НЕ ЦЕ мав на увазі, аргументувавши це неоспоримим фактом типу: «замініть «трахнути» на «поцілувати» — і у пісні набагато приємніший сенс. КЕП, ТОЧНО! А якщо змінити «трахнути» на «покатати на велику», виходить ще якийсь додатковий сенс😱 Він заспівав те, що написав. Це не прямий ефір — на створення треку у людини йде час, і його достатньо, щоб усвідомити слова, які виконуєш. . Мені пофіг. Бо я зараз сильна, загартована і вмію пробачати людей, які поки не розуміють певних речей — я сама тупа в багатьох питаннях! . Але. Я яскраво пам’ятаю, як боялася ходити вулицями свого міста, бо в 13 років отримувала листи сексуального характера від сусіда. Як неодноразово прямо серед вулиці отримувала ляпаса по дупі від проїжджаючих повз крутих васильківських наїзників мотороллерів. Пам’ятаю, як боішся підняти очі, коли йдеш вулицею, бо компанія зліва вважає, що «кскскс» – чудовий спосіб тебе покликати. Таких ситуацій сталося з сотню лише зі мною. Але таких випадків — мільйони з мільярдами дівчат у світі! І тепер це саме відбувається в інтернеті. І виходить, можна навіть пісні такі випускати! . Чувак хоче хайпувати, я його не осуджую. Мені не подобається використання жіночої сексуальності для хайпу, та на жаль, немає поки жодної статті, яка би змусила його подумати над тим, ЩО він сказав. . За процедурою, я змушена перед поданням позову проінформувати @faynyy про мої наміри і попросити видалити трек з усіх платформ і зняти відео-вибачення. Наголошую: конкретно я не ображена. Мені важливо, щоб цей випадок став прецедентом і щоб соціум перестав вважати, що говорити так з НЕЗНАЙОМОЮ дівчиною – це ок! Слова мають значення. . Звернення в каруселі. Такий же документ шукайте у себе на пошті, @faynyy

Публикация от YouTube🎥 JERRY HEIL (@thejerryheil) 11 Июл 2020 в 5:02 PDT

Согласно закону Jerry Hail предупредила оппонента о своем желании подать на него в суд и попросила удалить трек из общего доступа и принести извинения. Стоит отметить, что трек действительно исчез с общедоступных площадок.

Ранее сообщалось, что на Светлану Лободу подали в суд за гей-пропаганду. Также Корреспондент писал о том, что певица Jerry Heil снялась топлес в постели.

Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Комментарии закрыты.