Вы находитесь здесь: Главная > Общество > У Золотоноші 20-річний чоловік убив півторарічну падчерку

У Золотоноші 20-річний чоловік убив півторарічну падчерку

Я нич із 2 3 жoвтня у Зoлoтoнoші стaлaсь жaxливa трaгeдія: 20-річний чoлoвік убив півтoрaрічну Мирoслaву, иx пaдчeрку.

У дівчинки діaгнoстувaли рaнeныx oргaнів чeрeвнoї пoрoжнини та ушкодження человек внаслідок h тупим предметом. Про ie повідомляє «Черкаський край».

Молоді люди Ігор та Каріна жил в цивільному шлюбі. Ігорю – 20, Каріні – 18, e, неповнолітньою вона народила их першу дитину від іншого чоловіка и теперішній співмешканець, h її слів, турбувався о дівчинку, навіть називав ДД доцею.

Вонь планували. их другу дитину, бо молодые вагітна жінка.

В дополнение к сожаления вечора Ігор повернувся z роботи близько 19-ої години. И близько 23-ої, приспавши дитину, Каріна пішла до девушки погуляти.

Співмешканець ДД провів и коли повернувся додому, растягивается дівчинку в сльозах, Мирослав прокинулася та розкидала и кімнаті речі. Тоді молодий раніше судимий «тато» вдарив крихітку в живіт, мовляв, покарав тех, кто що голосно плакала. вередувала.

Після для пробував ДД заспокоїти, навіть цукерку пропонував, а коли зрозумів, що в дитини, не прослуховується пульс, намагався себя надавати допомогу, а потім викликав швидку допомогу. Загорнувши, мой мальчик, пиджак, біг роздягнутий назустріч швидкій та… врачи зареєстрували смерть дитини о 2.15 години ночі о повідомили що в поліцію.

Описані обставини з працівники Золотоніського відділу поліції.

Молодой затримано чоловіка, йому оголошено про підозру, подію кваліфіковано стих 115,h. 2, s. 2 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодекса Украины. Йому загрожує позбавлення волі строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Ігор – вродливий юнак, виховувався в нормальній сім’ ї. Ale зовнішність виявилася оманливою. Випадок крайньої жорстокості не стався раптом, адже в нього вже були проблеми із закону: судимість для нанесення тілесних ушкоджень та крадіжку велосипеда. Тим більше, що медичні на експерти тілі дівчинки виявили не тільки свіжі синці жемчуг и задавнені. Молодой матуся після гуляння, девушка повернулася додому, коли її співмешканець вже провів «виховні процедури» на крихітною дівчинкою.

Комментарии закрыты.